IT infrastruktura

Navrhujeme a dodáváme kompletní IT infrastrukturu zákazníkům ze státní správy a samosprávy, nadnárodním korporacím i malým a středním podnikům. Sledujeme nejnovější trendy v oblasti IT a s rozmyslem je s našimi zákazníky diskutujeme.

IT infrastrukturaNabídka produktů a služeb

Servery – dodáváme servery postavené na různých architekturách procesorů od vlastních serverů po servery světových hráčů v oblasti serverů v provedení tower, rack, blade, včetně super efektivních systémů chlazených horkou vodou s vysokou výpočetní hustotou, nebo moderní hyper konvergované systémy.

Ukládání dat – dodáváme největší úložné systémy v ČR – disková pole, páskové systémy, Software defined Storage, paralelní file systémy, řešení object storage, hierarchické systémy ukládání (HSM), hyper konvergované systémy. Naše největší instalace disponují desítkami petabajtů (PB) úložného prostoru.

Zálohování — úzce souvisí s ukládáním dat. Nabízíme několik možností zálohování dat z pohledu hardware (zálohování na disky nebo pásky, případně do cloudu) i software. Jsme partnery společností Veeam Software nebo IBM (IBM Spectrum Protect, dříve IBM Tivoli Storage Manager).

Networking – navrhujeme řešení postavená na propojovacích sítí typu Ethernet nebo Fibre channel, popř. síťové prvky s nízkou latencí (Infiniband nebo Intel Omni-Path Architecture), nebo bezpečnostní síťové prvky.

Aplikační řešení – dokážeme navrhnout infrastrukturu optimalizovanou pro chod určitých aplikací — SAP HANA, tradiční i nová databázová prostředí (NoSQL, in memory datábáze), virtualizace, řešení s aplikačními kontejnery, cloudy, desktopová virtualiazce a další.

Machine learning – naší specialitou jsou systémy pro analýzu dat, machine learning a umělou inteligenci, kde spolupracujeme se zajímavými SW firmami a start-upy v této oblasti. Zastupujeme společnost NVIDIA pro oblast Deep Learning v České republice a na Slovensku (extrémně výkonné  systémy DGX-1). Se společností IBM spolupracujeme na řešení IBM POWER AI.

Cloud – dokážeme zajistit výpočetní zdroje (procesorový výkon, grafické akcelerátory, úložné kapacity) pro zákazníky, kteří chtějí zefektivnit svoji IT infrastrukturu, nebo nemají volnou kapacitu. Máme k dispozici vlastní cloudové prostředí.

IT služby – zprovozníme Vám podle požadavků Vaše HPC prostředí, pomůžeme s nastavením a vyladěním pro dosažení maximálního výkonu. Dále nabízíme konzultace k provozu, optimalizaci a běhu vlastních aplikací.

Technická podpora– nabízíme podporu 7×24, záruční i pozáruční servis, s garantovanými dobami odezvy a řešení problémů. Jsme certifikovaným servisním partnerem našich výrobců s přímým přístupem k náhradním dílům.

Reference